Search

Information

Nabídka hudebního vzdělávání pro děti

 

        Vážení rodiče,

        i v tomto školním roce zahajuje  Flautoškola  Marie Renzové profesionální výuku v oborech hra na zobcovou flétnu,klarinet,saxofon a klavír.

Přijímáme žáky od 1.třídy ZŠ

        Jsem soukromá hudební škola a výuku zde v Mělníku vedu již několik let.

        Prioritou mé školy je nejenom profesionální hudební  vzdělávání,ale i celkové vzdělávání na poli

kulturním a estetickém.

        Výuka probíhá na ZŠ kam Vaše dítě dochází,a to v odpoledních hodinách.Výuku přizpůsobuji v čase,kdy Vaše dítě pobývá ve školní družině,případně je možnost výuky na základě domluvy.A to tak,aby Vám vyučovací prostor dítěte co nejvíce vyhovoval.

        Svým pojetím a vzhledem k tomu,že jsem zcela svobodná škola,realizuji výuku bez striktních osnov,nařízení,zkoušek a mnoha povinností dětí,a to oproti školám státním.

        Na žáky mám však požadavky a nároky.A to v prostém a osvědčeném smyslu: „Aby to vše vedlo k dosažení co nejlepších výsledků“. A žáci se tak mohli stát kulturně vzdělaným člověkem.

        Moje výuka a její koncepce je postavena v tom smyslu a pojetí,že se jedná o zájmovou činnost dětí a forma zábavy a radosti při našich setkáních podporuje jejich zájem a přípravu na naše další setkání v příštím týdnu. Děti motivuji i možností jejich aktivní účasti na mých veřejných koncertech a vystoupenív kulturních prostorách ve městě,hlavně v sále Regionálního muzea v Mělníku. S dětmi a rodiči pořádám i kulturní výlety do okolí i dále.

       Výuka probíhá 1x týdně od září do konce června.Do jedné vyučovací hodiny (45 minut) zařazuji 2 žáky.Rozvrh vyučování bude pevně realizován na základě domluvy.

      Finanční výše školného je 1 200,-Kč za 1 pololetí. V případě ukončení docházky žáka dříve než na konci pololetí se finanční částka nevrací.

     Možná je i domluva individuální výuky na celou vyučovací hodinu.

     Konzultace a přijímací zkouška se uskuteční:

       9.9.2013  v době  15- 17 hodin v ZŠ Jungmannovy sady ( boční družinový vchod vlevo )

     10.9.2013  v době  15- 17 hodin v ZŠ J.Seiferta

 

     KONTAKT:  Marie Renzová

                          Tel. 603 554 529 , 315 629 078 , e mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

        Na shledanou s Vámi a Vašimi dětmi se těší  Marie Renzová

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat